Cattle Division

            Breeding Beef Heifers

            Banquette FFA/Jr FFA

Rebecek, Jake

Wilderman, Cooper

Wilderman, Garrett

            Bishop FFA/Jr FFA

Cabrera-Gonzalez, Carla

Goldman, Bryson

Goldman, Taylor

Pineda, Angela

            Bluntzer 4-H

Galloway, Kellum

Longoria, Logan

Scarborough, Macie

Wessels, Rebekah

            Calallen 4-H

Huff, Calvin

            Calallen FFA

Bammert, Sheldon

Livingston, Madison

            Lone Star 4-H

O'Brien, Kaitlyn

            Mary Carroll FFA

Webb, Caitlyn

            River Hills 4-H

Wright, Justin

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Pittman, Brancen

            West Oso 4-H

Baron, Kollyn

Barton, Kyle

 

            Carcass Steer

            Annaville 4-H

Floyd, Hayden

            Banquete FFA/Jr FFA

Dangler, Trysten

Rebecek, Jake

Wilderman, Cooper

Wilderman, Garrett

Wright, Makenzie

            Bishop FFA/Jr FFA

Murdoch, Jay

            Bluntzer 4-H

Herman, Hallee

Scarborough, Case Tobin

Scarborough, Cutter

Scarborough, Macie

            Chaparral 4-H

Wright, Remington

Wright, Shelby

            London 4-H

Moreno, Kylie

            Mary Carroll FFA

Griffiths, Hayden

Perez, Michael

           

            Market Steer

            Agua Dulce 4-H

Floyd, Jayden

Wood, Kade

            Banquete FFA/Jr FFA

Dangler, Trysten

Guerra, Emily

Guerra, Rene

Lopez, Mario

Lopez, Mia

Pena II, Adrian

Rebecek, Jake

Wright, Clara

            Bishop FFA/Jr FFA

Carrillo, Ramiro

Olvera, Emily

            Bluntzer 4-H

Birdwell, Bryce W

Galloway, Kellum

Garza, Isabel

Hermann, Hallee

Robertson, Courtney M

Rodriguez, Myles

Rodriguez, Reilly

Wessels, Rebekah

            Calallen FFA

Brimhall, Kaycee

Brimhall, Kendall

Campbell, Katie

Crauthers, Kayli

Lang, Christopher

Lang, Nicholas

Livingston, Madison

Lowke, Makenzie

Menn, Myranda

            Chaparral 4-H

Wright, Shelby

            Cloverleaf 4-H

Havelka, Collin

Havelka, Morgan

            London 4-H

Austin, Sable

Lamprecht, Matthew

Moreno, Kylie

            Mary Carroll FFA

Espinosa, David

Gabbert, Kaelyn

Griffiths, Hayden

Mrazek, Matthew

Perez, Jacob

Perez, Michael

            River Hills 4-H

Wright, Justin

            Robstown FFA

Garza, Stacey

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

McCown, Morgan

Pittman, Brancen

Pittman, Trisha

            West Oso 4-H

Barton, Kollyn

Barton, Kyle

Fox, Hailey

 

            Breeding Sheep Division

            Annaville 4-H

Richardson, Ashley

Richardson, Reese

            Bluntzer 4-H

Villarreal, Briana

            Calallen 4-H

Huff, Hayden

            Chaparral 4-H

Stanley, Blake

            Tejas 4-H

Bausch, Colton

            West Oso 4-H

McElroy, Maverick

           

 

Market Lamb Division

            Annaville 4-H

Alvarez, Nick

Guajardo, Robert M

Lee, Hudson

Richardson, Ashely

Richardson, Reese

Richter, Victoria

            Bishop FFA/Jr FFA

Kelly, Jessica

Kelly, Kacie

Ledford, Jordan

Teat, Jared

Teat, Julie-Ann

            Bluntzer 4-H

Alaniz, Alexis

Vela, Javier

Villarreal, Briana

            Calallen 4-H

Hobbs, Kaden W

Huff, Calvin

Huff, Hayden

Miller, Caleb E

Porche, John A

            Calallen FFA

Adcock, Kailey

Atwood, Karrigan

Bevly, Cobie

Christian, Bradley

Garcia, Daniel

Hunt, Jared

Lancaster, Rebecca

Mathis, Victoria

Newcomb, Jessalyn

Pimentel, Justin

Taylor, Erin

Wheeler, Victoria

White, Caitlin

            Chaparral 4-H

Stanley, Blake

            London 4-H

Goetzel, Mollie

Harrington, Meagan

Jenkins, Joseph

Lamprecht, Kyle

San Miguel, Andrew

Spoor, Jack

Turner, Megan

            London FFA

Hughes, Allana

Quintana, Esmeralda

            Mary Carroll FFA

Boles, Jakoba

Escamilla, Paul

Quiroz, Eric

Watters, Andrew

            River Hills 4-H

Juelg, Weston E

Williams, Landen

Williams, Rylee Ann

            Run-In-JM 4-H

Comstock, Haley

Green, Chisum

Green, Colton

Green, Jessica

Green, Rebecca

Salazar, Eric

            Tejas 4-H

Bausch, Colton

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Bragg, Conley

Downing, Ruby

Garza, Rylee

Garza, Tyler

Gordon-Taylor, Kamryn

Luis, Natalia

Martinez, Rebecca

Schmitgen, Elvin

            West Oso 4-H

McElroy, Maverick

           

 

            Meat Goat Division

            Agua Dulce 4-H

Trevino, Haley

Barron, Kennedy

Charles, Miranda

Donald            , Rachel

            Annaville 4-H

Atwood, Devin

Atwood, Reese

Clark, Brice

Lee, Grady

Lee, Hudson

Luckenbach, Kelsi

Sanders, Chyler

Sharpe, Weston

            Banquete FFA/JR FFA

Guerrero, Courtney

Guerrero, Marina

Gutierrez, Joseph

Helton, Chrystal

Helton, Terry

Helton, Travis

Hernandez, Caitlin

Hinojosa, Samuel

Limon, Alexis

Pena, Brandy

Pena, Brianna

Pena, Jonathon

Ramirez, Lorina

Rivas, Abigail

Rojas, Virginia

Sanchez, Victoria

Tijerina, Cheyenne

Urrea III, Jesse

Urrea, Julian

Urrea, Zoe

Wilson, Cheyenne

Wilson, Cole

            Bishop FFA/Jr FFA

Contreras, Gabriella

Lee, Christina

Longoria, Genesis

Pineda, Angela

Salinas, Jacqueline

Valdez, Anahi

Wilborn, Emma

            Bluntzer 4-H

Bluntzer, Clay

Fox, Reagan

Garza, Rachel

Hinojosa, Sara

Martin, Harper

Martin, Harris

            Calallen 4-H

Barrett, Reagan

Barrett, Reece

Barrett, Riggs

Gaddis, John M

Gaddis, Lauren

Goodridge, Haley J

            Calallen FFA

Alejandro, Jeremiah

Aleman, Cheyenne

Bammert, Jenna

Bauch, Meagan

Bronstad, Kendall

Cavazos, Celeste

Copeland, Taylor

Davis, Morgan

Fausnight, Jeral

Gonzalez, Alexandrea

Hobbs, Cole

Hobbs III, Phil

Johnson, Katherine

Kemp, Emily

Kemp, Sarah

Moreno, Katrina

Nuncio, Christopher

Oden, Thomas

Plagens, Rabecca

Plagens, Stephanie

Pruski, Anna

Rach, Sierra

Rangel, Garrett

Redman, Amanda

Rivera, Mercedes

Smith, Maisyn

Smith, Ryker

Starry, Brittany

Stephens, Claire

Stephens, Clayton

Strickland, Remington

Tripp, Miranda

Weber, Ryli

Whitworth, Wyatt

Williamson, Hunter

Zirbes, Julie

            Chaparral 4-H

Gomez, Benjamin

Saenz, Savana

Saenz, Teresa

Willingham, Edith

Willingham, Gabriela

            Cloverleaf 4-H

Barraza, Lucas

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

Carrell, Michael Mason

Gilliam, Julia

Gilliam, Sarah

Hawn, Benjamin

Hawn, Jonathan

Hebert, Patrick     

Torres, Guinevere

Walker, Joseph

Willson,Cole

Willson, Landon       

Zamora, Taylor Marie

            London 4-H

Quintana, Emily

Rives, Dalton

Rives, Ryan

Schuetz, Hailey

Schuetz, William

         London FFA

Gurleski, Charli

            LoneStar 4-H

Salinas, Alyssa

            Mary Carroll FFA

Fiegel, Sara

Mercadp. Katelyn

Wolf, Sara

Yeager, Katelyn

            Port Aransas FFA

Kite, Morgan A

            River Hills 4-H

Alderson, Emory

Cartwright, Hunter

Dirks, Grace

Statler, Savana

Walker, Alexis

Walker, Hailey

Walker, Savannah

Williams, Paxton

Worden, Kelton

            Robstown 4-H

Arce, Aaron

Arce, Angela

Alaniz, Alyssa

Cano, Anhelica

Cano, Caleb

Carrion, Jose

Carrion, Ricardo

Carrion, Victoria

Flores, Savanna

Gallardo, Megan

Gallardo, Sydney

Garcia, Agustin

Garcia, Andrea

Garcia, Leeza

Garcia, Marissa

Garcia, Rebecca

Garza, Isaiah

Good, Alexis

Good, Isaiah

Gutierrez, Selena

Lerma, Jacquelyn Jo

Morales, Daniel

Ovalle, Amber

Peralez, Olivia Fatima

Ramirez, Rodney

Ramos, Gabriella

Ramos, Yolanda Marie

Rubio, Abraham

Trevino, Alexzander

Trevino, Jared

         Robstown FFA

Garza, Lisa

Pena, Ariel

            Run-In-JM 4-H

Brandon, Gabrielle

Brandon, Trey

Comstock, Kara

Comstock, Zachary

King, Rylee

King, Sydnie

Lutenbacher, Travis

Lutenbacher, Wyatt

Pease, Steven

            Tejas 4-H

Garcia, Rhebecka

Garcia, Sebastian

Trevino, Adan

Trevino, Alejandro

Trevino, Andres

Vasquez, Lauren

            Texas Roadrunner 4-H Club

Harris, Bianca

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Adickes, Amber

Adickes, Ashley

Cantu, Meagan

Hinojosa, Elise

Hinojosa, Nicolas

Ide, Kirsten

Majek, Madelaine

Martinez, Tyler

Nielsen, Lindsey

Pena, Abby

Pena Jr., Orlando

Ramon, MiAmar

            West Oso 4-H

Hartman, Cameron

Kopec, Joshua

 

           

            Rabbit Division

            Breeding Rabbit

            Agua Dulce FFA

Gilbert, Lauren

            Annaville 4-H

Brynestad, Kimberlee

Persall, Cameryn

            Bishop FFA/Jr FFA

Jimenez, Adriel

Kelly, Kacie

            Calallen FFA

Pace, Taylor

            Chaparral 4-H

Hoelscher, Rush

Ordner, Aubree

Ordner, William Mason

Peters, Kimberley

Peters, Natalie

            Cloverleaf 4-H

Escareno, Natasha

            Corpus Christi 4-H

Nicosia, Courtney

Nicosia, Taylor

Sherman, Allison

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

DeVos, Katie

Elam, Brock

Elam, Harley

Elam, Henley

Foster, Taylor

Hale, Madison Camiel

Hooper, Hannah

Jones, Charlies

Tolan, Lindsey

            London 4-H

Petri, Emma

Schmidt, Elizabeth

            Lone Star 4-H

Bauch, Meagan

Bickham, James

            Run-In-JM 4-H

Emmons, Hailey

Hoelscher, Reagan

King, Rylee

King, Sydnie

Monte, Cody

Monte, Jaci

            Tejas 4-H

Bammert, Karleigh

Bammert, Sheldon

            Trinity 4-H

Etheridge Powell, Landon Charles

Longoria, John F

Longoria, Marie L

Piedra, Natalie G

Peidra, Zachary Joseph

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Crumly, Camden

Findeisen, Emily

Findeisen, Jacob

 

 

            Rabbit Division

            Fryer Rabbit

            Annaville 4-H

Alvarez, Michelle

Berry, Logan

Berry, Madison

Brendele, John

Cavazos, Rudy

Chapa, Autumn

Cooper, Kamlyn

Cooper, Kyla

Genzer, Allison

Graves, McKenna R

Persall, Cameryn

Pridgen, Shelby

Rabalais, Alex

Raska, Coleman

Strakos, Joshua

Sullivan, Aaron

Sullivan, Ryan

            Banquete FFA/Jr FFA

Rios, Lareina

Rios, ramon

Savage, Jimi Ellen

            Bishop FFA/Jr FFA

Cantu, Jazlynn

Jimenez, Adriel

Rendon, Madelyn

            Bluntzer 4-H

Brown, Audrey

Flores, Laura Lydia

Flores, Marisol

Ramirez, Adriana

Ramirez, Alexandra

            Calallen 4-H

Hart, Layton

Wahlen, Alexis R

Wahlen, TJ

Wahlen, Victoria L

            Calallen FFA

Hill, Kyle

Litton, Thomas

Mendietta, Arielle

Pace, Taylor

Purselley, Tyler

Sanchez, Kara

Sanchez, Sierra

            Chaparral 4-H

Cardenas, Gabriel

Chaloupka, Aynsley

Herrera, Gabriel

Hoelscher, Rush

Ordner, Aubree

Ordner, William Mason

Peters, Kimberley

Peters, Natalie

            Cloverleaf 4-H

Aeschlimann, Selina

Hughes, Regan

Torres, Alejandra

            Corpus Christi 4-H

May, Mary Grace

May, Molly

Munoz, Emily

Munoz, Heather

Munoz, Kevin

Nicosia, Taylor

Sherman, Allison

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

Garza, Kalista

Garza, Kristiana

Hale, Madison Camiel

Hooper, Hannah

Hooper, Jeremiah

Jones, Charles

Lerma, Jacob Ryan

McGrath, Chelsea

Moore, Taren

Moore, Travis

Otto, Sarah

Pena, Julianna

Tolan, Lindsey

Wigley, Joshua

            London 4-H

Baros, Peyton

Bradley, Michael

Bratton, Hannah

Busenlehner, Brette

Busenlehner, Brooke

Cracraft, Caitlin

Duke, Brianna

Lathrop, Elayna

Mayo, Lauren

Myers, Angelica L

Nicholson, Paige

Osburn, Kailyn

Osburn, Kelsey

Petri, Emma

Robinson, Kathryn

Robinson, Robert

Salsberry, Alma

Schmidt, Elizabeth

Simmons, Abigail

            London FFA

Robinson, Paige

Turner, Sydney

            Lone Star 4-H

Bickham, James

Karpenski, Chandler

Karpenski, Madison

Stephenson, Raina

            Mary Carroll FFA

Everett, Christen

Galvan, Richard

Mortenson, Samantha

Palmer, Kacey

Patrich, Jeremy R

            Port Aransas 4-H

Hipp, Harris

            River Hills 4-H

Boyd, Cade

Jurecek, Zachary

            Robstown 4-H

Cadena, Nathan Wayne

            Run-In-JM 4-H

Castro, Matthew

Castro, Valerie

Givens, Kyleigh

Hoelscher, Reagan

King, Rylee

King, Sydnie

Monte, Cody

Monte, Jaci

            Tejas 4-H

Alvarez Jr., Ivan

Alvarez, Ivanna

Bammert, Karleigh

Bammert, Sheldon

Bragg, Ashlynn

Bragg, Garrett

Konarik, Bailey

Konarik, Kaitlyn

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Ballinger, Hemi

Ballinger, Samantha

Balusek, Allie

Crumly, Camden

Crumly, Connor

Davila, Alexis

Flores, Gabriella M

Garcia, John A

Garza, Cassandra

Garza, Monica

Hood, Ethan

Hughes, Colton

Lopez, Alejandro

Lopez, Gabriella A

Lopez, Mireya

Terrell, Sydnee

            West Oso 4-H

Womack, Katy

 

            Rabbit Division

            Market Rabbit (Pen of 3)

            Agua Dulce FFA

Chapa, Christina

Gilbert, Lauren

            Annaville 4-H

Allen, Kirsten

Alvarez, Michelle

Barnett, Kennedy R

Barnett, Preslie

Bendele, John

Berry, Logan

Berry, Madison

Bradley, Kaden T

Cavazos, Rudy

Chapa, Autumn

Chapa, Gilbert

Cooper, Kamlym

Cooper, Kyla

Genzer, Allison

Gibson, Noelle

Graves, McKenna R

Johnson, Kara

Lozano, Brooke

Lozano, Jake

Nix, Jaylyn

Persall, Cameryn

Pridgen, Shelby

Rabalais, Alex

Raska, Caragan

Raska, Carson

Raska, Coleman

Rozypal, Cayla

Strakos, Joshua

Sullivan, Aaron

Sullivan, Ryan

Ward, Mason

Young, Lexis

Zentz, Samantha

            Banquete FFA/Jr FFA

Diaz, Erika

Pena, Lily

Rios, Lareina

Rios, Ramon

Savage, Jimi Ellen

Wyatt, Genesis

            Bishop FFA/Jr FFA

Cantu, Jazlynn

Guerra, Harlie

Hinojosa, Liana

Jimenez, Adriel

McDearman, David

Rendon, Madelyn

Ruiz, Alexis

Ruiz, Madalyn

            Bluntzer 4-H

Brown, Audrey

Flores, Laura Lydia

Flores, Marisol

Ramirez, Adriana

Ramirez, Alexandra

            Calallen 4-H

Garrett, Anthony

Hart, Layton

Noakes, Kylie C

Wahlen, Alexis R

Wahlen, TJ

Wahlen, Victoria

            Calallen FFA

Baggett, Lilly

Bammert, Hannah

Christian, Madelynn

Garcia, Jaclynn

Hastings, tyler

Hill, Kyle

Litton, Thomas

Mendietta, Arielle

Pace, Taylor

Purselley, Tyler

Sanchez, Kara

Sanchez, Sierra

            Chaparral 4-H

 

Beltran, Iliana

Cardenas, Gabriel

Chaloupka, Aynsley

Cisneros, Anna

Del Angel, Lizette

Eden, Mackenzie

Herrera, Gabriel

Hoelscher, Rush

Lugg, Wesley

Ordner, Aubree

Ordner, William Mason

Peters, Kimberley

Peters, Natalie

Smith, Ciara

Villalon, Kyle

            Cloverleaf 4-H

Aeschlimann, Selina

Clubb, Catalina

Escareno, Natasha

Hughes, Regan

Seward, Bailey

Seward, Bryce

Torres, Alejandra

            Corpus Christi 4-H

May, Mary Grace

May, Molly

Munoz, Emily

Munoz, Heather

Munoz, Kevin

Nicosia, Taylor

Sherman, Allison

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

Alexander, Dakota

Alexander, Justin

Armendariz, Bryson

Cox, Mark

Cox, Megan

DeVos, Hailey

DeVos, Katie

Elam, Brock

Elam, Harley

Elam, Henley

Elwood, Wyatt

Ferguson, Aaron

Ferguson, Austin

Foster, Taylor

Garza, Kalista

Garza, Kristiana

Grassendonio, Matthew

Hale, Madison Camiel

Hooper, Hannah

Hooper, Jeremiah

Hudson, Cole

Jones, Charles

La Baume, Zachary

Lerma, Jacob Ryan

McGrath, Chelsea

Moore, Taren

Moore, Travis

Osterloh, Leah

Osterloh, Logan

Otto, Sarah

Pena, Julianna

Perez, Audrey

Solarek, Josha Michael

Solerek, Victoria

Sullivan, Jahna

Sullivan, Tayllor

Tolan, Lindsey

Turner, Kaitlyn

Weaver, Jack

Weaver, Sydney

Wigley, Joshua

Wilkinson, Karlie

Witt, Fiona

            London 4-H

Baros, Chase

Baros, Clay

Baros, Peyton

Bennett, Madison

Bennett, Vivian

Brandley, Michael

Bratton, Hannah

Busenlehner, Brette

Busenlehner, Brooke

Cracraft, Caitlin

Dottolo, Isabelle

Dottolo, Scarlett

Duke, Brianna

Esparza, Abigail

Garcia, Gabriella Skylar

Garcia, Victoria Faith

Harrod, Abigail Nicole

Harrod, Emma Claire

Lathrop, Elayna

Mayo, Lauren

Miller, Grant

Moore, Jeremy

Myers, Angelica L

Nicholson, Paige

Osburn, Kailyn

Osburn, Kelsey

Petri, Emma

Robinson, Kathryn

Salsberry, Alma

Schmidt, Elizabeth

Simmons, Abigail

Tapia, Marcos

Zamora, Alycia

Zamora, Cecilia

            London FFA

Esparza, Laura

Leftwich, Elisabeth

Leftwich, Gates

Leftwich, Hogan

Robinson, Paige

Turner, Sydney

            Lone Star 4-H

Bickham, James

Hilliard, Ashlyn

Hilliard, Sydney

Karpenski, Chandler

Karpenski, Madison

Stephenson, Raina

            Mary Carroll FFA

Cline, Victoria

Espinosa, Rylee

Everett, Christen

Galvan, Richard

Gamez, Alyssa

Koffer, Kaelyn

Mortenson, Samantha

Owen, Juliette

Palmer, Kacey

Patrick, Jeremy R

Perez, Alexys

Perez, Jacob

Robinson, Grae

            Port Aransas FFA

Hipp, Harris

            River Hills FFA

Boyd, Cade

Hagler, Dalton

Jurecek, Zachary

Williams, Carson

            Robstown 4-H

Cadena, Nathan Wayne

Montoya, Merissa

            Robstown FFA

Tobias, Alyssa

            Run-In-JM 4-H

Atkinson, Abigail

Atkinson, Elizabeth

Castro, Matthew

Castro, Valerie

Fair, Joseph

Givens, Kyleigh

Hoelscher, Reagan

Maldonado, Juan Carlos

Monte, Cody

Monte, Jaci

            Tejas 4-H

Alvarez Jr., Ivan

Alvarez, Ivanna

Balusek, Bryce

Bammert, Karleigh

Bammert, Sheldon

Bragg, Ashlynn

Bragg, Garrett

Garcia, Joshua

Konarik, Bailey

Konarik, Kaitlyn

Loa, Raymon

Villarreal, Spencer

            Trinity 4-H

Bueno, Damien Xavier

Bueno, Emily Elizabeth

            Tuloso Midway 4-H

Arellano, Felicia

Balusek, Allie

Ballinger, Hemi

Ballinger, Samantha

Baria, Alexis

Belcher, Haleigh

Carver, Hunter

Carver, Reagan

Cristan, Miranda H

Crumly, Camden

Crumly, Connor

Davila, Alexis

Eastham, Emily

Flores, Gabriella M

Garcia, John A

Garza, Cassandra

Garza, Monica

Garza, Yvanna

Hood, Ethan

Hughes, Colton

Lopez, Alejandro

Lopez, Gabriella A

Lopez Mireya

Loredo, Adriana M

Luis, Marysa

Terrell, Sydnee

Trevino, Kyle

Webb, Amber

            West Oso 4-H

Stracener, Shawn

Womack, Katy

 

            Market Swine Divison

            Agua Dulce FFA

Ferrand, Lacey

Longoria, Logan

Lopez, Christina N

Lopez, Gabriella

Salinas, Allison

            Annaville 4-H

Albert, Karah

Albert, Keirsten

Allen, Kevin

Genzer, Camden

Gonzalez, Michael

Groom, Carson

Gunn, Colton

Gunn, Keifer

Haines, Camryn

Hill, Chance

Johnson, Jessica

Moore, Madison

Parra, Krayla

Roe, Dakota,

Roe, Dalton

Rozypal, Colton

Skoruppa, Peyton

Skoruppa, Weston

Tate, Colby

Tate, Conner

            Banquette FFA/Jr FFA

Arce, Carlos

Arce IV, Pedro

Arce, Ryan E

Aguilar, Pahola

Bazan, Ryan M

Beltran, Deven

Boltz, Dylan

Buitron, Lorenzo

Castaneda, Mariah

Castaneda, Meah

Gallia, Weldon

Garcia, Leah

Garza, Aaron

Garza, Alejandro

Hernandez, Christina

Hernandez, Christopher

Hernandez, Kristen

Hernandez, Makayla

Lopez, Jonathan

Lopez, Michael

Lopez, Miguel

Mayorga, Hailey

Monse, Lavada

Pena, Neo

Pena III, Rene

Perez, Rebecca L

Ramirez, Elizabeth R

Riddell, Joseph

Rios, Kaley

Rodriguez, Kassandra

Rojas, Brianna

Salinas, Brianna

Salinas, Ryan

Sanchez, Richard

Sanchez, Tristian

Shelby, Savannah

Tamez, Mark

Trevino, Amethyst

Trevino, Ruby

Vega, Mercelino

Wright, Makenzie

Wyatt, Brianna

Ybarra, Christian

            Bishop FFA/Jr FFA

Adame, Alexandria

Alaniz-Saenz, Alexia,

Cantu, Mason

Cavanaugh, Macy

Cebrera-Gonzalez, Carla

Chavez, Noe

Elizondo, Victoria

Espinosa, Leonel

Garcia, Alexzandria

Goldman, Bryson

Goldman, Taylor

Gonzalez, Marco

Gutierrez, Catherine

Hedrick, Klarissa

Hernandez, Roxanna

Horner, Dalton

Hoyle, Cassidy

Hoyle, Heston

Jimenez, Tristian

Lopez, Emily Rae

Lopez, Natalie

Lopez, Roel

Luna, Christina

Luna, Isaac

Martinez, Jalaya

Martinez, Tristan

Mechell, Tyler

McDearman, Jessie

Murdoch, Jay

Pena, Julyssa

Pena, Noe

Pesina-Knapp, Kason

Pesina, Thalia

Pool, Noah

Powers, Bryan

Ramirez, Kaila

Reyes, Kaitlin

Sanchez, Brealle

Sandoval, Celine

Scott, Ashlin

Smith, Tanner

Tamez, Mia

Vassaur, Tanner

Vera, Sarah

Walker, Taylor

            Bluntzer 4-H

Christian, Ashtyn T

Christian, Corbyn

Herrera, Adrainna

Herrera, Nathanyl

            Calallen 4-H

Dusek, Amanda

Dusek, Kendall

            Calallen FFA

Adcock, Kendall

Aleman, Hunter

Alexander, Nathan

Beddoe, Randi

Brown, Isabella

Brown, Madison

Burriola, Brianna

Case, Josie

Cole, Kailey

Courtney, Zachary

Dabelstein, Cody

Dabelstein, Jordyn

Dunlavy, Lezlie

Dunlavy, Ryan

Emshoff, Kale

Fikes, Mattie

Gallardo, Viviana

Garcia, Amador A

Garcia, Jordon

Garza, Melyssa

Gillespie, Grace

Greathouse, Kevin

Grigg, Kaitlyn

Hill, Charley

Knapp, Kathryn

Johnson, Charles

Johnson, Shailynn

Johnston, Amber

Laing, Elyssa

Lanam, Adam

Lanam, Charlotte

Lanam, Madison

Larson, Camden

Larson, Clayton

Lee, Kara Beth

Litton, Morgan

Livingston, Micah

Longoria, Jay

Lopez, Aleksandr

Lopez, Amy D

Lopez. Ariana

Lopez, Simon

Lowke, Mitchell

Marsh, Raven

Martinez, Christopher

McLendon, Bailey

McLendon, Logan

Miller, Hayden

Pace, Lauren

Pakebusch, Ciera

Powell, Heather

Powell, Saige

Rodriguez, Hailey

Rumfield, Zachary

Simmons, Byrron

Skoruppa, Walter

Tate, Tanner

Taylor, Cullen

Taylor, Trace

Thomas, Heath

Thomas, Holland

Thomas, Hunter

Thompson, Tyler Dean

Valenzuela, Savannah Jo

Wendland, Joshua

            Chaparral 4-H

Del Angel, Denise

Dickson, Matthew

Edwards, Megan

Garcia, Brittany

Gomez, Joshua

Havelka, Camron

Havelka, Paityn

Hill, Abby Gayle

Hoelscher, Alycen

Hoelscher, Tyler

Kocurek, Trey

Menn, Braden

Pilarcyk, Miranda

Rodriguez, Nicole

Skoruppa, Colby

Skoruppa, Kaitlan

Skoruppa, Makayla

Skoruppa, Shawn

Slusher, Mia

Slusher, Zoe

Snyder, Cori Lynn

Stone, Jo Marie

Sullivan, Casey

Sullivan, Jamie

Sullivan Ross

Truesdale, Jake

            Cloverleaf 4-H

Harvey. Barrett

Harvey, Wallis (Blake)

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

Florence, Matthew

Pena, Sarah

            London 4-H

Hernandez, Anthony

Hernandez, Harvey

Jonker, Madeleine

Koehl, Dalton

Larza, Brett

Martinez, Alexis L

McGee, Lacey

Mokry, Morgan

Mungia, Brendon

Mungia, Emiky K

Robinson, Robert

Sendejo, Elijah

Sendejo, Madelyn

Weaver, Braedon

West, James

            London FFA

Bates, Alanna

Bates, Garrett

Crawford, Matthew

Davis, Harley

Hoffman, Kaitlyn

Lockett, Elvin

Melde, Cheyenne

Melde, Dakota

Melde, Joseph

Moore, Mitch

Stewart, Rebekah

            Lone Star 4-H

Anderson, Ashley

Cogsdell, Julian

O'Brien, Kailyn

Rosas, Megan

Schmalsteig, Caleb

            Mary Carroll 4-H

 

Bearden, Cameron

Borrego, Sarah

Brewer, Brandy

Bush, Olivia

Cantu, Priscilla

Duenes, Austin

Enriquez, Mariah

Flores, Cassandra

Flores, Steven

Garza, Mathew

Garza, Miranda

Gunnell, Nathaniel

Gutierrez, Alexis

Jammer, Anessa

Jammer, Zachary

Jorgenson, Alyssa

Kirk, Sydney

Kubas, Sydney

Maldonado, Destiny

Marbach, Brooke

Morrow, Michaela

Ramirez, Jonathan

Salinas, Sabrina

Shuttlesworth, Corey

Thornburgh, Timothy

Whiteside, David

            River Hills 4-H

Benton, Chase

Benton, Hailey

Benton, Kyle

Benton, Taylor

Johnson, Jonathan

Johnson, Stephanie

Mathis, Seth

Mathisen, Alyssa

Mathisen Jr., Wesley

Rumsfield, Forrest

Rumsfield, Katelyn

            Robstown 4-H

Arciniega, Estevan

Cruz, Bernardo

Huff, Kala

Huff, Kissa

            Robstown FFA

Castro, Javier

Romero, Joseph

            Tejas 4-H

Cargile, Chase

Forneris, Dylan

Forneris, Joshua

Garcia, Melissa

Hermes, Mackenzie

Howerton, Braden

Odom, Cade

Odom, Carsyn

Odom, Christopher

Skoruppa, Chase

Storm, Preston

Swetish, Aaron

Swetish, Justin

Zickerfoose, Aubrey

            Travelin 4-H'ers

Wilderman, Cooper

Wilderman, Garrett

            Trinity 4-H

Peidra, Natalie G

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Acuna, Abrielle

Allen, Jessica

Bego, Reagan Elizabeth

Best, Dylan

Caballero, Daniel

Calderon, Madison

Coppage, Logan

DeAnda, Jaimee

de la Torre, Efren

Dragoo, Brody

Gerland, Madison

Hight, Hayden

Hinojosa, Felicia

Ireton, Andrew

Ireton, Sarah

Johnson, Caira Paige

Johnson, Lana

Kapa, Casey

Kapa, Matteson

Leverett, Brandon

Longoria, Chelsea

McDonell, Kevin

Meyer, Madelynn

Mourer, Brandon

Mourer, Darren

Pena, Alexandra

Pittman, Trisha

Ramos, Jacob

Rozypal, Camdyn

Thompson IV, John

Webb, Ashely

Webb, Ty

Wendland, Michaela

Whiteaker, Shana

Whiteaker, Shelby

Yanez, Ylianna

 

            Horse Exhibitors

            Annaville 4-H

Rabalais, Alex

            Banquete FFA/Jr FFA

Garcia, Leah

            Bishop FFA/Jr FFA

Jimenez, Tristian

Lee, Christina

Silguero, Teresa

            Bluntzer 4-H

Martin, Harper,

Martin, Harris

Wessels, Rebekah

            Calallen 4-H

Berry, Jacob M

            Calallen FFA

Brown, Madison

Johnston, Amber

            Chaparral 4-H

Edwards, Megan

Havelka, Camron

Havelka, Paityn

Hoelscher, Rush

Peters, Kimberley

Peters, Natalie

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

Moore, Taren

Moore, Travis

Standifer, Kathryne

Walsh, Claire

Walsh, Grace

            London 4-H

McGee, Lacey

Petri, Emma

Weaver, Braedon

Winn, Sissy

            London FFA

Gurleski, Charlie

Hughes, Allana

            River Hills 4-H

Williams, Rylee Ann

            Run-In-JM 4-H

Atkinson, Aibigail

Atkinson, Elizabeth

Comstock, Kara

Hoelscher, Reagan

King, Rylee

King, Sydnie

Lowke, Makenzie

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Neilsen, Lindsey

            West Oso 4-H

Hartman, Heidi

 

            Poultry Division

            Broilers (Pen of 3)

            Agua Dulce FFA

Espinoza, Cruz

            Bishop FFA/Jr FFA

Hinojosa, Dariela

Hinojosa, Derrick

Hinojosa, Victoria

Knippers, Megan

Mares, Anna

Morales, Joshua

Olvera, Armando

Perez, Bridget

Perez, Brooke

Perez, Elaine

Ruiz, John

            Bluntzer 4-H

Borgo, Annabelle

Leber, Jake F

Leber, Renn H

            Calallen FFA

Brunkenhoefer, Logan

DeReese, Parker

Hale, Michaela

Huskey, Tyler

Jones, Kendall

Lamb, Parker

Leal, Grayson

Leal, Tyler

Martinez, George

Neal, Nikaya

Paige, Colten

Polasek, Grace Ann

Polasek, Lincoln

Roy, Dakota

Sacky, Alexis

Saenz, Bailee

Silva, McDonald

Walker, James

Walker, Richard

            Chaparral 4-H

Cisneros, Joel

Hellums, Mason

Hellums, Miles

Skoruppa, Haley

Skoruppa, Riley

Ybarra, Zachary

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

Cass, Genevieve

Garcia, Cameron

May, Emily Claire

            London 4-H

Dreyer, Kathryn

Jonker, Christopher

Jonker, Daniel

Suggs, Kylie

Suggs, Tristan

Winn, Sissy

            Lone Star 4-H

Harlan, Emma

Rosas, Allison

Rosas, Andrew

            Port Aransas 4-H

McGrady, Casey

McGrady, Thomas

Porter, Aiden M

            River Hills 4-H

Carr, Jacqueline

Carr, Jenna

            Robstown 4-H

Allende, Haili

Cedillo, Makayla

Flores, Aaron

Flores, Adam

Gomez, Isabelle

Gomez, Sydney

Longoria, Andrea

Longoria, Victoria

Rodriguez, Adriana

Starry, Isaiah

Vasquez, Michael Ryan

            Run-In-JM 4-H          

Clack, Bailey

Clack, Joshua

Clack, Kaleb

Gibson, Jacob

Gibson, Luke

Gibson, Seth

Gibson, Timothy

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Findeisen, Emily

Findeisen, Jacob

            West Oso 4-H

Harris, Caroline

Hartman, Alex

Hartman, Hanah

Hartman, Heidi

 

            Poultry Division

            Turkey

            Bishop FFA/Jr FFA

Clarke, Max

            Bluntzer 4-H

Scarborough, Case Tobin

Scarborough, Cutter

Scarborough, Macie

            Calallen FFA

Campbell, Jarrett

            Cloverleaf 4-H

Kostroun, Dylan

Kostroun, Joshua

McClendon, Emily

McClendon, Guy

McClendon, Jacqueline

McClendon, Whitney

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

Calderon, Alvarisa A

            Run-In-JM 4-H

Hooper, Madison

Hooper, Rylee

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Barrera, Justin

Barrera, Madysun

            West Oso 4-H

Higerd, Sean

 

 

            Homemaking Division

            Arts & Crafts

            Agua Dulce 4-H

Barron, David

Charles, Miranda

Riley, Malachi

Trevino, Elianna

Welch, Donna

            Agua Dulce FFA

Alvarez, Michelle

Barnett, Kennedy R

Barnett, Preslie

Barron, Kennedy

Bendele, John

Brynestad, Kimberlee

Brynestad, Serena

Dixon, Cora

Donald, Rachel

Gaitan, Micaela

Genzer, Allison

Guajardo, Robert M

Gunn, Colton

Gunn, Keifer

Haines, Camryn

Harper, Carlisle

Hendricks, Karley

Johnson, Jessica

Johnson, Kara

Juranek, Natalie

Lee, Hudson

Lopez, Christina N

Lopez, Gabriella

Nix, Jaylyn

Raska, Caragan

Raska, Carson

Raska, Coleman

Richardson, Ashley

Richter, Victoria

Rodriguez, Kathryn

Ward, Mason

Zentz, Samantha

            Banquete FFA/Jr FFA

Barton, Kollyn

Bluntzer, Kilmer W

Bluntzer, Nicholas W

Bluntzer, Tanner

Bueno, Haileyashley

Castaneda, Meah

Diaz, Erika

Diaz, Rose Anne

Elizondo, Annabella

Gonzalez, Casandra

Guajardo, Ju-lin

Guerrero, Alysabeth

Heiner, Recca

Helton, Crystal

Herrera, Marissa

Hinojosa, Emily

Hinojosa, Samuel

Jimenez, Haylee

Lopez, Dee

Mayorga, Hailey

Monse, Lavada

Noyola, Leslie

Pena, Lily

Pena, Nazarionay

Perez, Vivan

Ramirez, Adriana

Ramirez, Alexandra

Ramirez, Jassel

Ramirez, Lorena

Rebecek, Jake

Riddell, Joseph

Rios, Kaley

Rodriguez, Mikki

Robertson, Nikki

Quiroz, Andrew

Salgado Cruz, Destanie

Shelby, Savannah

Smith, Katelyn

Urrea III, Jesse

Urrea, Zoe

Vega, Marcelino

Wilderman, Cooper

Wilderman, Garrett

Wilson, Cheyenne

Wilson, Cody

Wilson, Cole

Wright, Clara

Wright, Makenzie

            Bishop FFA/Jr FFA

Abshier, Emily

Adame, Alexandria

Bedynek, Hadleigh

Cabrera-Gonzalez, Carla

Figueroa, Stephanie

Kelly, Jessica

Knippers, Megan

Ledford, Jordan

Lawrence, Kaitlynn

Lee, Christina

Lee, Rachel

Morales, Jaylin

Murdoch, Jay

Perez, Bridget

Perez, Brooke

Pineda, Angela

Ramirez, Kaila

Salinas, Madeline

Valdez, Anahi

Walker, Taylor

            Bluntzer 4-H

Alaniz, Alexis

Borgo, Annabella

Faske, Jack

Flores, Laura Lydia

Flores, Marisol

Fox, Reagan

Garcia, Gabriella

Garcia, Mateo

Gilbert, Ashlee

Gilbert, Ryan

Herman, Hallee

Herrera, Adrianna

Hinojosa, Sara

Howell, Jillian R

Leber, Jake F

Leber, Renn H

Vela, Javier

Vela, Roberto A

Villarreal, Briana

Wessels, Rebekah

            Calallen 4-H

Emshoff, Kale

Fraser, Nicole

Gaddis, John M

Gaddis, Lauren

Wahlen, Alexis R

Wahlen, TJ

Wahlen, Victoria L

            Calallen FFA

Baggett, Lilly

Bronstad, Kendall

Brown, Isabella

Case, Josie

Christian, Madelynn

Copeland, Taylor

Crauthers, Kayli

Davis, Morgan

Dykes, Katherine

Emshoff, Kale

Garcia, Daniel

Garcia, Jessie

Garcia, Jordon

Havelka, Morgan

Huskey, Tyler

Johnson, Katherine

Jones, Kendall

Lancaster, Rebecca

Laing, Elyssa

Pease, Steven

Plagens, Stephanie

Polasek, Grace Ann

Pruski, Anna

Pruski, Lauren

Powell, Heather

Rach, Sierra

Rangel, Garrett

Sanchez, Kara

Sanchez, Sierra

Williamson, Hunter

Wittner, Rachelle

            Chaparral 4-H

Cardenas, Gabriel

Chaloupka, Aynsley

Cisneros, Emma

Del Angel, Denise

Garcia, Ryann

Hoelscher, Alycen

Hoelsher, Reagan

Orchard, Sydney

Ordner, Aubree

Ordner, William Mason

Pavelka, Caplyn

Pavelka, ClaraGrace

Riley, Jenna

Skoruppa, Colby

Skoruppa, Haley

Skoruppa, Kaitlan

Skoruppa, Makayla

Skoruppa, Riley

Skoruppa, Shawn

Smith, Ciara

Stone, Jo Marie

Sullivan, Casey

Sullivan, Jamie

Sullivan, Ross

Tilton, Ellie

Tilton, Olivia

Unterbrink, Caroline

Unterbrink, Lauren

Villavon, Kyle

Willingham, Gabriella

Wright, Remington

Wright, Shelby

            Cloverleaf 4-H

Clubb, Catalina

Harvey, Wallis (Blake)

Moller, Camille

            Corpus Christi 4-H

May, Maggie

May, Mary Grace

May, Molly

May, Robert

Munoz, Emily

Munoz, Heather

Munoz, Kevin

Nicosia, Courtney

Sherman, Allison

            Fiat 4-H Club

Craig, John

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

Brandt, Jared Townsend

Calderon, Alvarisa A

DeVos, Hailey

DeVos, Katie

Foster, Taylor

Garza, Kalista

Garza, Kristiana

Gilliam, Julia

Hawn, Benjamin

Hawn, Jonathan

May, Emily Claire

Perez, Audrey

Torres, Guinevere

Walsh, Grace

Weaver, Sydney

Witt, Fiona

            London 4-H

Busenlehner, Brette

Busenlehner, Brooke

Evans, Bonnie

Evans, Jennie

Gray, Emma

Grove, Jaxon

Grove, Jayna

Hammann, Meredith Grace

Harrington, Meagan

Henderson, Kara

Jonker, Madeleine

Lassig, Emma

McDonald, Caleb

McGee, Lacey

Miller, Grant

Osburn, Kailyn

Petri, Emma

Roberts, Ella

Schmidt, Elizabeth

Turner, Megan

Winn, Sissy

Wymore, Joseph

            London FFA

Gurleski, Charli

Hughes, Allana

            Lone Star 4-H

Bauch, Meagan

O'Brien, Kailyn

            Mary Carroll FFA

Cline, Victoria

Gutierrez, Alexis

Koffer, Kaelyn

Kubas, Sydney

Marbach, Brooke

Robinson, Grae

            Port Aransas 4-H

McGrady, Casey

McGrady, Thomas

Montgomery, Zoey

Sergeant, Aubrey

            River Hills 4-H

Mathisen, Alyssa

Mathisen Jr., Wesley

Walker, Hailey

Walker, Savannah

Williams, Carson

Williams, Landen

Williams, Paxton

            Robstown 4-H

Alaniz, Alyssa

Gomez, Isabella

Good, Alexis

Good, Isaiah

Peralez, Olivia Fatima

Trevino, Alexzander

Trevino, Jared

Vela, Sara

            Robstown FFA

Almendarez, Alexis

Dominguez, Vanessa

Garza, Stacey

            Run-In-JM 4-H

Dangler, Trysten

Green, Jessica

Green, Rebecca

Hoelscher, Rush

King, Rylee

King, Sydnie

Lange, Kelsey

Monte, Cody

Monte, Jaci

Pease, Steven

Steagall, Hayden

Valdez, Jonah

            Tejas 4-H

Alvarez Jr., Ivan

Alvarez, Ivanna

Bausch, Colton

Loa, Raymon

Morin, Victoria

Vasquez, Lauren

Zickefoose, Aubrey

            Texas Roadrunner 4-H Club

Aho, Maddison

Cayford, Hannah

Cayford, Samuel

Cayford, Sarah

Harris, Bianca

Harris, Bradley

Warner, Zoe

Wigley, Joshua

            Travelin 4-H'ers

Newcomb, Jessalyn

Wilderman, Cooper

Wilderman, Garrett

            Trinity 4-H

Bailey, Elizabeth AnnMarie

Bailey, Mary Clare

Charba, Katrina M

Gilbert, Lindsay Rebecca

Gilbert, Meagan Elizabeth

Gulding, Gianna Marie

Gulding, Madeleine Louise

Gulding, Teresa Clare

Longoria, John F

Longoria, Marie L

Metz, Elizabeth Therese

Piedra, Natalie G

Piedra, Zachary Joseph

Perez, Hannah C

Ridley, Margaret Therese

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Balusek, Allie

Cleveland, Marissa

Cristan, Marissa

Cristan, Miranda H

Crumly, Connor

Gerland, Madison

Ide, Kirsten

Land, Abigail

Lopez, Gabriella A

Lopez, Mireya

Luis, Maryssa

Majek, Madelaine

Maupin, Samantha

Rodriguez, Destini

Sale, Sage

Terrell, Sydnee

Wilcox, Mallory

            West Oso 4-H

Barton, Kollym

Barton, Kyle

Fox, Hailey

Higerd, Sean

Womack, Katy

 

            Homemaking Division

            Clothing

            Agua Dulce FFA

Alvarez, Michelle

Brynestad, Kimberlee

Brynestad, Serena

Donald, Rachel

Dixon, Kira

Haines, Camryn

Juranek, Natalie

            Banquete FFA/Jr FFA

Lopez, Mia

Pena II, Adrian

Ramirez, Adriana

Ramirez, Alexandra

Urrea, Zoe

            Bishop FFA/Jr FFA

Abshier, Emily

Alaniz-Saenz, Alexia

Cantu, Jazlynn

Perez, Elaine

Vassaur, Tanner

            Bluntzer 4-H

Alaniz, Alexis

Borgo, Annabelle

Duncan, Ian

Faske, Jack

Gilbert, Ashlee

Gilbert, Ryan

Herrmann, Hallee

Howell, Jillian R

Vela, Javier

            Calallen FFA

Brown, Isabella

Dykes, Katherine

Emshoff, Kale

Fraser, Nicole

Garcia, Jessie

Garcia, Jordon

Plagens, Rebecca

Pease, Steven

            Chaparral 4-H

Chaloupka, Aynsley

Cisneros, Emma

Garcia, Ryann

Hoelscher, Reagan

Skoruppa, Colby

Skoruppa, Makayla

Skoruppa, Shawn

Sullivan, Casey

Sullivan, Jamie

Unterbrink, Caroline

Unterbrink, Lauren

Willingham, Gabriela

            Cloverleaf 4-H

Clubb, Catalina

            Corpus Christi 4-H

Munoz, Heather

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

Cass, Genevieve

Perez, Audrey

            London 4-H

BusenLehner, Brooke

Evans, Bonnie

Evans, Jennie

Gurkeski, Charli

Hammann, Meredith Grace

Petri, Emma

            Mary Carroll FFA

Cline, Victoria

Gutierrez, Alexis

Kirk, Sydney

            River Hills 4-H

Walker, Savannah

            Robstown 4-H

Alaniz, Alyssa

Gomez, Isabelle

Gomez, Sydney

Trevino, Alexzander

            Robstown FFA

Garza, Stacey

            Run-In-JM 4-H

Green, Chisum

Green, Jessica

Green, Rebecca

Hoelscher, Rush

King, Rylee

Lange, Kelsey

Pease, Steven

Steagall, Hayden

            Tejas 4-H

Alvarez Jr., Ivan

Alvarez, Ivanna

Bammert, Karleigh

Loa, Raymon

Vasquez, Lauren

            Texas Roadrunner 4-H Club

Cayford, Hannah

Cayford, Samuel

Cayford, Sarah

Dow, Savannah

Wigley, Joshua

            Trinity 4-H

Bailey, Mary Clare

Gulding, Gianna Marie

Gulding, Madeleine Louise

Gulding, Teresa Clare

Longoria, Marie L

Metz, Elizabeth Therese

Montez, Grace M

Piedra, Natalie G

Piedra, Zachary Joseph

Ridley, Anne Catherine

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Crumly, Connor

Longoria, Chelsea

Luis, Violet

Majek, Madelaine

Maupin, Samantha

            West Oso 4-H

Higerd, Sean

 

            Homemaking Division

            Creative Stitchery – Hand & Machine

            Agua Dulce 4-H

Alvarez, Michelle

Barron, Kennedy

Brynestad, Kimberlee

Brynestad, Serena

Dixon, Cora

Dixon, Kira

Donald, Rachel

Gunn, Colton

Gunn, Keifer

Haines, Camryn

Hendricks, Karley

Johnson, Jessica

Johnson, Kara

Lopez, Christina N

Lopez, Gabriella

Nix, Jaylyn

Richardson, Ashley

Richter, Victoria

Rodriguez, Kathryn

Juranek, Natalie

            Banquete FFA/Jr FFa

Bueno, Haileyashay

Chapa, Alexandra

Chapa, Alyana

Guajardo, Ju-lin

Guerrero, Alysabeth

Lopez, Mia

Ramirez, Adriana

Riddell, Joseph

Urrea, Zoe

Wildman, Cooper

Wildman, Garrett

Wilson, Cheyenne

Wright, Makenzie

            Bishop FFA/Jr FFA

Adame, Alexandria

Hoyle, Cassidy

Kelly, Jessica

Knippers, Megan

Lawrence, Kaitlynn

Lee, Christina

            Bluntzer 4-H

Alaniz, Alexis

Birdwell, Bryce W

Duncan, Ian

Gilbert, Ashlee

Gilbert, Ryan

Herrera, Adrianna

Herrmann, Hallee

Howell, Jillian R

Leber, Renn H

Savage, Jimi Ellen

Scarborough, Macie

Villarreal, Briana

Wessels, Rebekah

            Calallen 4-H

Emshoff, Kale

Fraser, Nicole

Wahlen, Alexis R

            Calallen FFA

Brown, Isabella

Cavazos, Celeste

Dykes, Katherine

Emshoff, Kale

Garcia, Jordon

Jones, Kendall

Laing, Elyssa

Livingston, Madison

Pease, Steven

Plagens, Stephanie

Rach, Sierra

Thompson, Tyler Andrew

            Chaparral 4-H

Chaloupka, Aynsley

Garcia, Ryann

Hoelscher, Reagan

Pavelka, Caplyn

Pavelka, ClaraGrace

Peters, Kimberley

Peters, Natalie

Riley, Jenna

Saenz, Savana

Slusher, Mia

Stone, Jo Marie

Sullivan, Casey

Sullivan, Jamie

Villalon, Kyle

            Cloverleaf 4-H

Clubb, Catalina

            Corpus Christi 4-H

May, Maggie

May, Molly

Munoz, Emily

Munoz, Heather

Munoz, Kevin

Nicosia, Taylor

            Fiat 4-H Club

Craig, James

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

DeVos, Hailey

Foster, Tabitha

Perez, Audrey

Torres, Guinevere

            London 4-H

Bennett, Vivian

Brearley, Allyson

Busenlehner, Brette

Busenlehner, Brooke

Evans, Bonnie

Evans, Jennie

Hammann, Meredith Grace

Lassig, Emma

McDonald, Caleb

McGee, Lacey

Petru, Emma

Roberts, Ella

Schmidt, Elizabeth

Wymore, Joseph

            London FFA

Gurleski, Charli

Leftwich, Elisabeth

            Lone Star 4-H

Bauch, Maegan

            Mary Carroll FFA

Cline, Victoria

Gutierrez, Alexis

Wolf, Sara

            Port Aransas 4-H

McGrady, Casey

McGrady, Thomas

Montgomery, Zoey

            River Hills 4-H

Mathisen, Alyssa

            Robstown 4-H

Flores, Savanna

Ovalle, Amber

            Robstown FFA

Garza, Stacey

            Run-In-JM 4-H

Comstock, Kara

Dangler, Trysten

Emmons, Hailey

Green, Chisum

Green, Colton

Green, Rebecca

Green, Jessica

Hoelscher, Rush

King, Rylee

Lange, Kelsey

Monte, Cody

Monte, Jaci

Pease, Steven

Steagall, Hayden

            Tejas 4-H

Loa, Raymon

Vasquez, Lauren

Zickefoose, Aubrey

            Texas Roadrunner 4-H Club

Aho, Avery

Cayford, Hannah

Cayford, Sarah

Harris, Bianca

Harris, Bradley

Warner, Zoe

Wigley, Joshua

            Trinity 4-H

Bailey, Elizabeth AnnMarie

Bailey, Mary Clare

Charba, Anya

Gulding, Gianna Marie

Gulding, Madeleine Louise

Gulding, Teresa Clare

Longoria, John F

Longoria, Marie L

Piedra, Natalie G

Piedra, Zachary Joseph

Ridley, Anne Catherine

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Balusek, Allie

Crumly, Connor

Luis, Violet

Maupin, Samantha

Sale, Sage

Wilcox, Mallory

           

            Homemaking Division

            Foods – ALL

            Agua Dulce 4-H

Barron, David

Barron, Kennedy

Charles, Miranda

Donald, Rachel

Gilbert, Lauren

Harper, Carlisle

Hendricks, Karley

Longoria, Logan

Lopez, Christina N

Lopez, Gabriella

Riley, Malachi

Rodriguez, Kathryn

Surber, Sydney

Trevino, Haley

Welch, Donna

Welch, Tristan

            Annaville 4-H

Alvarez, Michelle

Barnett, Kennedy R

Barnett, PReslie

Bendele, John

Brynestad, Serena

Chapa, Autumn

Chapa, Gilbert

Clark, Brice

Cooper, Kyla

Faught, Clay

Floyd, Jayden

Genzer, Allison

Genzer, Camden

Gibson, Noelle

Graves, McKenna R

Guajardo, Robert M

Gunn, Colton

Gunn, Keifer

Haines, Camryn

Johnson, Jessica

Johnson, Kara

Lee, Grady

Lee, Hudson

Luckenbach, Kaleb

Luckenback, Kelsi

Mayrant, Dawson

Moore, Madison

Nix, Jaylyn

Oliver, Nichole

Persall, Cameryn

Pridgen, Shelby

Rabalais, Alex

Raska, Caragan

Raska, Carson

Raska, Coleman

Richardson, Ashley

Richardson, Reese

Roe, Dakota

Sanders, Chyler

Sharpe, Weston

Ward, Mason

            Banquete FFA/Jr FFA

Barton, Kollyn

Barton, Kyle

Bluntzer, Nicholas W

Bueno, Haileyashay

Chapa, Alyana

Gallia, Weldon

Guajardo, Ju-lin

Guerrero, Alysabeth

Heiner, Recca

Helton, Crystal

Hinkle, Daisy

Hinojosa, Emily

Lopez. Mia

Martinez, Brandon

Mayorga, Hailey

Monse, Lavada

Pena II, Adrian

Ramirez, Adriana

Ramirez, Alexandra

Rebecek, Jake

Rios, Lareina

Rios, Ramon

Robertson, Nikki

Smith, Katelyn

Sutter, Natalie

Westervelt, Luke

Wright, Clara

            Bishop FFA/Jr FFA

Abshier, Emily

Bedynek, Hadleigh

Cabrera-Gonzalez, Carla

Cantu, Jazlynn

Cavanaugh, Macy

Elizondo, Victoria

Garcia, Aaron

Garcia, Alexzandria

Garza-Sandoval, Antonia

Goldman, Bryson

Goldman, Taylor

Gonzalez, Bryanna

Hickman, Derick

Hinojosa, Dariela

Horner, Dalton

Hoyle, Cassidy

Hoyle, Heston

Jimenez, Adriel

Jimenez, Tristian

Kelly, Kacie

Knippers, Megan

Lawrence, Hunter

Lawrence, Kaitlynn

Ledford, Jordan

Lee, Rachel

Martinez, Iris

Morales, Jaylin

Murdoch, Jay

Pesina-Knapp, Kason

Pesina, Thalia

Ramirez, Kaila

Reyes, Kaitlin

Salinas, Jacqueline

Sandoval, Celine

Vassaur, Tanner

            Bluntzer 4-H

Alaniz, Alexis

Borgo, Annabelle

Duncan, Ian

Faske, Jack

Fox, Reagan

Garcia, Gabriella

Garcia, Mateo

Gilbert, Ashlee

Gilbert, Ryan

Herrera, Adrainna

Herrmann, Hallee

Hinojosa, Sara

Howell, Jillian R

Leber, Jake F

Leber, Renn H

Mendietta, Arielle

Noakes, Kylie C

Robertson, Courtney M

Rodriguez, Myles

Rodriguez, Reilly

Savage, Jimi Ellen

Scarborough, Case Tobin

Scarborough, Cutter

Scarborough, Macie

Villarreal, Briana

Wessels, Rebekah

Wright, Makenzie

            Calallen 4-H

Dusek, Kendall

Emshoff, Kale

Fraser, Nicole

Gaddis, John M

Gaddis, Lauren

Garrett, Anthony

Hart, Layton

Hobbs, Kaden W

Huff, Calvin

Huff, Hayden

            Calallen FFA

Adcock, Kailey

Bammert, Hannah

Bammert, Jenna

Brown, Isabella

Case, Josie

Cavazos, Celeste

Campbell, Jarrett

Campbell, Katie

Cole, Kailey

Crauthers, Kayli

Davis, Morgan

Dykes, Katherine

Emshoff, Kale

Fikes, Mattie

Garcia, Jordon

Garza, Emily

Garza, Melyssa

Hastings, Tyler

Havelka, Morgan

Hill, Charley

Hill, Kyle

Hobbs, Cole

Hobbs III, Phil

Huskey, Tyler

Johnson, Shailynn

Johnston, Amber

Jones, Kendall

Kemp, Emily

Kemp, Sarah

Laing, Elyssa

Lanam, Charlotte

Lanam, Madison

Leal, Tyler

Lee, Kara Beth

Litton, Morgan

Litton, Thomas

Livingston, Madison

Livingston, Micah

Mendietta, Arielle

Nuncio, Christopher

Pace, Lauren

Pace, Taylor

Pease, Steven

Plagens, Rebecca

Plagens, Stephanie

Polasek, Grace Ann

Polasek, Lincoln

Pruski, Evan

Pruski, Lauren

Purselley, Tyler

Rach, Sierra

Sacky, Alexis

Sanchez, Kara

Silva, Jarod

Skoruppa, Peyton

Snelling, Madison

Starry, Brittany

Strickland, Remington

Taylor, Erin

Taylor, Trace

Thompson, Austin

Thompson, Tyler Dead

Valenzuela, Savannah Jo

Vela, Jacqueline

Weber, Ryli

Wendland, Joshua

Wheeler, Victoria

Williamson, Hunter

Wittner, Rachelle

            Chaparral 4-H

Alejandro, Marlena

Cardenas, Gabriel

Chaloupka, Aynsley

Cisneros, Anna

Del Angel, Denise

Del Angel, Lizette

Garcia, Ryann

Hellums, Mason

Hellums, Miles

Hoelscher, Alycen

Hoelscher, Reagan

Kocurek, Trey

Orchard, Sydney

Ordner, Aubree

Order, William Mason

Pavelka, Caplyn

Pavelka, ClaraGrace

Peters, Kimberley

Peters, Natalie

Pilarczyk, Miranda

Riley, Jenna

Saenz, Savana

Saenz, Terersa

Skoruppa, Colby

Skoruppa, Haley

Skoruppa, Kaitlan

Skoruppa, Makayla

Skoruppa, Riley

Skoruppa, Shawn

Smith, Ciara

Stanley, Blake

Stone, Jo Marie

Sullivan, Casey

Sullivan, Jamie

Sullivan, Ross

Tilton, Ellie

Tilton, Olivia

Villalon, Kyle

Willingham, Gabriela

Wright, Remington

Wright, Shelby

            Cloverleaf 4-H

Beverly, Ashley A

Beverly, Brent A

Brownrigg, Kelsey

Clubb, Catalina

Escareno, Natasha

Floyd, Trenton

Harvey, Barrett

Harvey, William (Blake)

Havelka, Collin

Kostroun, Dylan

Kostroun, Joshua

McClendon, Emily

McClendon, Guy

McClendon, Jacqueline

McClendon, Whitney

McGuire, Mara

Moller, Camille

Seward, Bailey

Seward, Bryce

            Corpus Christi 4-H

May, Maggie

May, Molly

Munoz, Emily

Munoz, Heather

Munoz, Kevin

            Fiatt 4-H Club

Charba, Josef

Craig, James

Craig, John

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

Brandt, Jared Townsend

Calderon, Alvarisa A

Cass, Genevieve

DeVos, Hailey

DeVos, Katie

Elam, Brock

Elam, Harley

Elam, Henley

Fitzpatrick, Cody

Fitzpatrick, Danielle

Florence, Matthew

Foster, Tabitha

Garza, Kalista

Garza, Kristiana

Gilliam, Julia

Gilliam, Sarah

Hawn, Benjamin

Hawn, Jonathan

Herbet, Patrick

Hockett, Teryn

Hooper, Jeremiah

Jones, Charles

May, Emily Claire

Perez. Audrey

Sandate, Natalia

Torres, Guinevere

Wilkinson, Karlie

Witt, Fiona

Zamora, Taylor Marie

            London 4-H

Bennett, Vivian

Busenlehner, Brette

Busenlehner, Brooke

Cracraft, Caitlin

Crawford, Matthew

Duke, Brianna

Evans, Bonnie

Evans, Jennie

Fitzsimmons, Justin

Goetzel, Mollie

Gray, Chris

Gray, Emma

Grove, Jaxon

Hammann, Meredith Grace

Harrington, Meagan

Harrod, Abigail Nicole

Harrod, Emma Claire

Lassig, Emma

McDonald, Caleb

McGee, Lacey

Mokry, Morgan

Munguia, Brenden

Munguia, Emily K

Myers, Angelica L

Neilsen, Lindsey

Nicholson, Paige

Osburn, Kailyn

Osburn, Kelsey

Petri, Emma

Richendollar, Hailey

Roberts, Ella

Robinson, Kathryn

Robinson, Robert

Salsberry, Alma

Schmidt, Elizabeth

Schuetz, Hailey

Simmons, Abigail

Suggs, Kylie

Turner, Megan

Weaver, Braeden

Winn, Sissy

Wymore, Joseph

            London FFA

Gurleski, Charli

Hughes, Allana

Leftwich, Gates

Lockett, Elvin

Robinson, Paige

Turner, Sydney

            Lone Star 4-H

Bauch, Maegan

Harlan, Emma

Hilliard, Ashlyn

Hilliard, Sydney

O’Brien, Kailyn

Rosas, Allison

Rosas, Andrew

Rosas, Megan

Salinas, Alyssa

            Mary Carrol FFA

Cantu, Priscilla

Cline, Victoria

Escamilla, Paul

Espinosa, David

Espinosa, Rylee

Fiegel, Sara

Koffer. Kaelyn

Marbach, Brooke

Mortenson, Samantha

Webb, Caitlynn

Wolf, Sara

            Port Aransas 4-H

Hipp, Harris

Montgomery, Zoey

            River Hills 4-H

Boyd, Cade

Carr, Jacqueline

Carr, Jenna

Dirks, Grace

Hagler, Dalton

Johnson, Jonathan

Johnson, Stephanie

Juegl, Weston E

Jurecek, Zachary

Mathisen, Alyssa

Mathisen, Jr., Wesley

Walker, Alexis

Walker, Hailey

            Robstown 4-H

Alaniz, Alyssa

Arciniega, Estevan

Avila, Gabriela

Carrion, Jose

Ovalle, Amber

Peralez, Oliva Fatima

Rodriguez, Adriana

Trevino, Edward

            Robstown FFA

Dominguez, Vanessa

Garza, Stacey

            Run-In-JM 4-H

Barrington, Brooke

Barrington, Bryan

Castro, Valerie

Comstock, Haley

Comstock, Kara

Dangler, Trysten

Emmons, Hailey

Green, Chisum

Green, Colton

Green, Jessica

Green, Rebecca

Hoelscher, Rush

Hooper, Madison

Hooper, Rylee

Lange, Kelsey

Lowke, Makenzie

Lutenbacher, Travis

Lutenbacher, Wyatt

Monte, Cody

Monte, Jaci

Pease, Steven

Steagall, Hayden

Valdez, Jonah

            Tejas 4-H

Alvarez Jr., Ivan

Alvarez, Ivanna

Bammert, Karleigh

Bammert, Sheldon

Hermes, Mackenzie

Howerton, Braden

Loa, Raymon

Morin, Victoria

Odom, Cade

Odom, Carsyn

Odom, Christopher

Vasquez, Lauren

Zickefoose, Aubrey

            Texas Roadrunner 4-H Club

Aho, Avery

Aho, Maddison

Aho, Makenzie

Cayford, Hannah

Cayford, Samuel

Cayford, Sarah

Dow, Savannah

Harris, Bianca

Wigley, Joshua

            Travelin 4-H’ers

Newcomb, Jessalyn

Wildman, Cooper

Wildman, Garrett

            Trinity 4-H

Bueno, Emily Elizabeth

Charba, Anya

Charba, Halyna

Charba, Katrina M

Etheridge Powell, Landon Charles

Gilbert, Meagan Elizabeth

Montez, Abram T

Perez, Hannah C

Piedra, Natalie G

Purnell, Gabriel

Purnell, Kolbe

Ridley, Anne Catherine

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Acuna, Abrielle

Adickes, Ashley

Balusek, Allie

Baria, Alexis

Belcher, Haleigh

Caballero, Daniel

Cleveland, Marissa

Cristan, Marissa

Cristan, Miranda H

Crumly, Camden

Crumly, Connor

Garza, Kasandera

Garza, Yvanna

Gerland, Madison

Hight, Hadleigh

Ireton, Sarah

Kelly, Sharleen

Land, Abigail

Longoria, Chelsea

Lopez, Darlene

Loredo, Adriana M

Luis, Ashley

Luis, Natalia

Luis, Violet

Maupin, Samantha

McDonell, Justin

McDonell, Kevin

McGown, Morgan

Pena, Abby

Pena Jr., Orlando

Pittman, Brancen

Pittman, Trisha

Rodriguez, Destini

Rozypal, Caleb

Rozypal, Camdyn

Salazar, Erikah

Sale, Sage

Seams, Catherine

Terrell, Sydnee

Thompson IV, John

Wendland, Michaela

Wilcox, Mallory

            West Oso 4-H

Fox, Hailey

Higerd, Sean

McElroy, Maverick

Womack, Katy

           

            Shop

            Agua Dulce 4-H

Barron, David

Barron, Kenedy

Gaitan, Micaela

Guajardo, Robert M

Hill, Chance

Longoria, Logan

Lopez, Christina N

Lopez, Gabriella

 

Brynestad, Kimberlee

Brynestad, Serena

Cavazos, Rudy

Chapa, Autumn

Chapa, Gilbert

Clark, Brice

Jennings, Johnathan

Luckenbach, Kaleb

Mayrant, Dawson

Moore, Madison

Parra, Krayla

Raska, Caragan

Raska, Carson

Raska, Coleman

Richardson, Reese

Roe, Dakota

Roe, Dalton

Sharpe, Weston

Sullivan, Aaron

Sullivan, Ryan

Trevino, Ethan

            Banquete FFA/Jr FFA

Arce, Diego

Arce Jr., Jose

Barton, Kollyn

Barton, Kyle

Birdwell, Brice W

Baltierra, Stephanie

Bluntzer, Kilmer W

Bluntzer, Nicholas W

Bluntzer, Tanner

Boltz, Dylan

Bourlon, Bobby

Bueno, Haileyashay

Buitron, Lorenzo

Chapa, Alexandra

Chapa, Alyana

De La Rosa IV

Diaz, Erika

Fox, Hailey

Fausnight, Leah

Gallia, Weldon

Garcia, Jason

Garcia, Leah

Garza, Aaron

Garza, Alejandro

Gomez, Anthony

Gonzalez, Isaias

Guajardo, Ju-lin

Guerrero, Alysabeth

Guerrero, Marina

Gutierrez, Joseph

Harvey, Jalyn

Heiner, Recca

Helton, Terry

Hernandez, Caitlin

Hernandez, Makayla

Herrera, J.Daniel

Hinkle, Daisy

Hinojosa, Emily

Hinojosa, Samuel

Jimenez, Haylie

Lopez, Jonathan

Lopez, Mario

Lopez, Miguel

Martinez, Brandon

McElroy, Maverick

Pena II, Adrian

Pena, Lily

Pena, Nicholas

Perez, Eric

Perez. Mia

Perez, Rebecca L

Plaza, Ivan

Plaza, Jenica

Quiroz, Andrew

Ramirez, Adriana

Ramirez, Alexandra

Ramirez, Elizabeth R

Rebecek, Jake

Riddell, Joseph

Rios, Kaley

Rios, Lareina

Rios, Ramon

Roach, Cody

Robertson, Nikki

Rodriguez, Kassandera

Rojas, Genaro

Sanchez, Richard

Sanchez, Tristan

Sanchez, Victoria

Savage, Jimi Ellen

Scarborough, Case Tobin

Scarborough, Cutter

Scarborough, Macie

Shelby, Savannah

Sullivan, Casey

Sullivan, Ross

Tijerina, Cheyenne

Trevino, Ruby

Urrea, Julian

Vega, Marcelino

Westervelt, Luke

Wildman, Cooper

Wildman, Garrett

Wilson, Cheyenne

Wilson, Cody

Wilson, Cole

Wright, Clara

Wright, Makenzie

Ybarra, Christian

Zepeda, Ethan

            Bishop FFA/Jr FFA

Abshier, Emily

Barrera, Jacob

Barrientes, Jose

Chavez, Hector

Chavez, Noe

Clarke, Max

Fernandez, Jon

Garcia, Jared

Garcia, Justine

Garcia, Montana

Gonzalez, Marco

Guerra, Sammy

Herrera, Michael

Hinojosa, Derrick

Hinojosa, Victoria

Horner, Dalton

Hoyle, Cassidy

Hoyle, Heston

Hughes, Elijah

Knippers, Megan

Lawrence, Hunter

Martinez, Erik

Mechell, Tyler

Medina, Tristian

Morales, Jaylin

Morales, Joshua

Morales, Paul

Nucete, Cameron

Olvera, Armando

Salinas, Jacqueline

Sanchez, Brealle

Sanchez, Michael

Steen, Carlton

Vassaur, Tanner

            Bluntzer 4-H

Alaniz, Alexis

Gilbert, Ashlee

Gilbert, Ryan

Herrera, Adrianna

Leber, Jake F

Leber, Renn H

Scarborough, Case Tobin

Scarborough, Cutter

Scarborough, Marcie

Vela, Javier

Vela, Roberto A

Wessels, Rebekah

            Calallen 4-H

Emshoff, Kale

Hobbs, Kaden W

Huff, Hayden

Miller, Caleb E

Porche, John A

Wahlen, TJ

Wahlen, Victoria L

            Calallen FFA

Bauch, Maegan

Bronstad, Blade

Brown, Isabella

Carlson, Jonathan

Case, William

Cavazos, Celeste

Dabelstein, Cody

Davis, Morgan

DeReese, Parker

Emshoff, Kale

Garcia, Amador A

Garcia, Jordon

Havelka, Morgan

Horton, Brendon

Hunt, Jared

Johnson, Charles

Johnson, Katherine

Jones, Kendall

Laing, Elyssa

Lamb, Parker

Lanam, Adam

Lanam, Charlotte

Lanam, Madison

Livingston, Micah

Lopez, Amy D

Lopez, Simon

McClendon, Logan

Newcomb, Jessalyn

Nuncio, Christopher

Plagens, Stephanie

Pruski, Evan

Pruski, Lauren

Reiter, Noah

Rivera, Mercedes

Saenz, Bailee

Simmons, Byrron

Skoruppa, Weston

Strickland, Remington

Taylor, Erin

Thompson, Tyler Dean

Vela, Jacqueline

Wheeler, Victoria

Whitworth, Wyatt

            Chaparral 4-H

Cisneros, Jesse

Havelka, Camron

Havelka, Paityn

Hoelscher, Rush

Hoelscher, Tyler

Kocurek, Trey

Lugg, Wesley

Ordner, Aubree

Ordner, William Mason

Rodriguez, Nicole

Skoruppa, Colby

Skoruppa, Haley

Skoruppa, Kaitlan

Skoruppa, Riley

Skoruppa, Shawn

Slusher, Zoe

Snyder, Cori Lynn

Stanley, Blake

Stone, Jo Marie

Truesdale, Jake

Villalon, Kyle

            Cloverleaf 4-H

Moller, Camille

            Fiat 4-H Club

Charba, Josef

Craig, James

Craig, John

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

Armendariz, Bryson

Carrell, Michael Mason

Cass, Genevieve

Garcia, Cameron

Gilliam, Julia

Gilliam, Sarah

Hale, Dusty

Hale, Madison Camiel

Hawn, Benjamin

Hawn, Jonathan

Hooper, Jeremiah

Osterloh, Leah

Osterloh, Logan

Torres, Guinevere

Weaver, Jack

Willson, Landon

Wilson, Cole

Zamora, Taylor Marie

            London 4-H

Baros, Peyton

Brearley, Allyson

Fitzsimmons, Justin

Grove, Jaxon

Grove, Jayna

Harrington, Meagan

Hernandez, Anthony

Hernandez Jr., Harvey

Herrmann, Landon

Koehl, Dalton

Lassig, Emma

McDonald, Caleb

McGee, Lacey

Petri, Emma

Richards, Jerrick N

Richards, Makayla L

Suggs, Kylie

Suggs, Tristan

Tapia, Marcos

Weaver, Braedon

Wymore, Joseph

            London FFA

Hughes, Allana

Lockett, Elvin

Melde, Joseph

            Lone Star 4-H

Christian, Parker

Harlan, Emma

Lopez, Christian

Lopez, Preston

            Mary Carroll FFA

Duenes, Austin

Flores, Steven

Galvan, Richard

Kirk, Sydney

Maldonado, Destiny

            Port Aransas 4-H

Hipp, Harris

            River Hills 4-H

Mathisen Jr., Wesley

            Robstown 4-H

Arciniega, Estevan

Cadena, Nathan Wayne

Flores, Savanna

Gallardo, Megan

Gallardo, Sydney

Garza, Isaiah

Good, Isaiah

Longoria, Victoria

Morales, Daniel

Peralez, Olivia Fatima

Vela, Sara

Vela, Sixto

Zamora, DesRae

            Robstown FFA

Briones, Andrea

Castro, Javier

Gallegos, Krystal

Garza, Lisa

Garza, Stacey

Pena, Ariel

Rivera, David

Rodriguez, Jordan

Sanders, Dee

Sifuentes, Alejandro

Tobias, Alyssa

            Run-In-JM 4-H

Castro, Matthew

Castron, Valerie

Hooper, Madison

Maldonado, Juan Carlon

Monte, Cody

Monte, Jaci

            Tejas 4-H

Alvarez Jr., Ivan

Alvarez, Ivanna

Bammert, Karleigh

Bammert, Sheldon

Bausch, Colton

Cargile, Chase

Garcia, Joshua

Garcia, Sebastian

Loa, Raymon

Skoruppa, Chase

Trevino, Alejandro

            Travelin 4-H’ers

Newcomb, Jessalyn

            Trinity 4-H

Bueno, Damien Xavier

Gilbert, Nathan Robert

Longoria, John F

Piedra, Zachary Joseph

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Adickes, Ashley

Baria, Alexis

Bellah, Tyler

Bragg, Conley

Caballero, Daniel

Carver, Hunter

Carver, Reagan

Hughes, Colton

Martinez, Tyler

McGown, Morgan

McDonell, Justin

McDonell, Jevin

Meyer, Jaron

Pena, Abby

Pena Jr., Orlando

Pittman, Brancen

Ripple, Brooke

Rodriguez, Destini

Rodriguez, Hector

Sale, Sage

Schmitgen, Elvin

Sullivan, John

Terrell, Sydnee

Thompson IV, John

Webb, Ty

 

            Photography Division

            Agua Dulce 4-H

Barron, David

Charles, Miranda

Riley, Malachi

Trevino, Elianna

Welch, Tristan

            Agua Dulce FFA

Donald, Rachel

Ferrand, Lacey

Harper, Carlisle

Hendricks, Karley

Longoria, Logan

Lopez, Christina N

Rodriguez, Kathryn

            Annaville 4-H

Alvarez, Michelle

Atwood, Devin

Atwood, Reese

Barnett, Kennedy R

Barnett, Preslie

Bendele, John

Brynestad, Kimberlee

Brynestad, Serena

Chapa, Autumn

Chapa, Gilbert

Cooper, Kamlyn

Dixon, Cora

Floyd, Jayden

Guajardo, Robert M

Gunn, Colton

Gunn, Keifer

Haines, Camryn

Johnson, Jessica

Raibon, Holly

Raska, Carson

Richardson, Ashley

Richardson, Reese

Richter, Victoria

            Banquete FFA/Jr FFA

Bluntzer, Kilmer W

Bluntzer, Tanner

Buitron, Lorenzo

Guajardo, Ju-lin

Guerrero, Alysabeth

Heiner, Recca

Helton, Crystal

Helton, Terry

Hinkle, Daisy

Lopez, Mia

Mayorga, Hailey

Noyola, Leslie

Pena II, Adrian

Pena, Amber

Perez, Mia

Rebecek, Jake

Riddell, Joseph

Rivas, Abigail

Robertson, Nikki

Salgado Cruz, Destanie

Shelby, Savannah

Sutter, Natalie

Urrea III, Jesse

Urrea, Julian

Urrea, Zoe

Vega, Marcelino

Wilson, Cheyenne

Wilson, Cody

Wright, Clara

Wright, Makenzie

            Bishop FFA/Jr FFA

Bedynek, Hadleigh

Elizondo, Victoria

Figueroa, Stephanie

Gonzalez, Marco

Herrera, Michael

Hinojosa, Dariela

Hoyle, Cassidy

Jimenez, Destine

Kelly, Kacie

Lawrence, Hunter

Lawrence, Kaitlynn

Lee, Christina

Leww, Rachel

Morales, Jaylin

Murdoch, Jay

            Bluntzer 4-H

Alaniz, Alexis

Birdwell, Bryce W

Bluntzer, Clay

Borgo, Annabelle

Brown, Audrey

Emshoff, Kale

Faske, Jack

Fraser, Nicole

Gaddis, John M

Gaddis, Lauren

Garcia, Gabriella

Garcia, Mateo

Gilbert, Ashlee

Gilbert, Ryan

Hart, Layton

Herrera, Adrianna

Herrmann, Hallee

Hinojosa, Sara

Hobbs, Kaden W

Howell, Jillian R

Huff, Calvin

Leber, Jake F

Leber, Renn H

Scarborough, Case Tobin

Scarborough, Cutter

Scarborough, Macie

Vela, Jacqueline

Vela, Javier

Vela, Roberto A

Villarreal, Briana

Wessels, Rebekah

            Calallen FFA

Aleman, Cheyenne

Aleman, Hunter

Baggett, Lilly

Bammert, Hannah

Bammert, Jenna

Brown, Isabella

Cavazos, Celeste

Christian, Madelynn

Cole, Kailey

Copeland, Taylor

Crauthers, Kayli

Davis, Morgan

Dunlavy, Lezlie

Dykes, Katherine

Emshoff, Kale

Garcia, Daniel

Garcia, Jessie

Havelka, Morgan

Hobbs, Cole

Hobbs III, Phil

Hunt, Jared

Johnston, Amber

Jones, Kendall

Laing, Elyssa

Lanam, Charlotte

Lanam, Madison

Lancaster, Rebecca

Lee, Kara Beth

Litton, Morgan

Litton, Thomas

McClendon, Bailey

McClendon, Logan

Newcomb, Jessalyn

Nuncio, Christopher

Pease, Steven

Plagens, Stephanie

Polasek, Grace Ann

Powell, Saige

Pruski, Anna

Pruski, Evan

Pruski, Lauren

Rach, Sierra

Rangel, Garrett

Skoruppa, Peyton

Snelling, Madison

Stephens, Claire

Stephens, Clayton

Thompson, Austin

Thompson, Tyler Andrew

Wheeler, Victoria

White, Caitlin

Wittner, Rachelle

            Chaparral 4-H

Alejandro, Marlena

Cardenas, Gabriel

Chaloupka Aynsley

Cisneros, Anna

Cisneros, Jesse

Garcia, Ryann

Hellums, Mason

Hellums, Miles

Hoelscher, Alycen

Hoelscher, Reagan

Hoelscher, Tyler

Orchard, Sydney

Ordner, Aubree

Pilarczyk, Miranda

Riley, Jenna

Saenz, Savana

Skoruppa, Colby

Skoruppa, Kaitlan

Skoruppa, Shawn

Snyder, Cori Lynn

Stone, Jo Marie

Sullivan, Casey

Sullivan, Jamie

Sullivan, Ross

Tilton, Ellie

Villalon, Kyle

Wright, Remington

            Cloverleaf 4-H

Barraza, Lucas

Beverly, Ashley A

Beverly, Brent A

Brownrigg, Kelsey

Clubb, Cataline

Escareno, Natasha

Harvey, Barrett

Harvey, Wallis (Blake)

Hughes, Regan

McGuire, Mara

Moller, Camille

Moller, Lauryn

            Corpus Christi 4-H

Cook, Nicole

May, Maggie

May, Mary Grace

May, Molly

May, Robert

Munoz, Emily

Munoz, Heather

Sherman, Allison

            Fiatt 4-H Club

Craig, James

Craig, John

            Flour Bluff / Padre Island 4-H

Brandt, Jared Townsend

Cass, Genevieve

Cox, Mark

Cox, Megan

DeVos, Hailey

DeVos, Katie

Elam, Brock

Elam, Henley

Ferguson, Aaron

Ferguson, Austin

Fitzpatrick, Cody

Fitzpatrick, Danielle

Garcia, Cameron

Garza, Kalista

Garza, Kristiana

Gilliam, Julia

Gilliam, Sarah

Grassedonio, Matthew

Hale, Dusty

Hale, Madison Camiel

Hawn, Benjamin

Hokett, Teryn

Hooper, Hannah

Hooper, Jeremiah

Hudson, Rebecca

Lerma, Jacob Ryan

May, Emily Claire

Moore, Taren

Moore, Travis

Osterloh, Leah

Osterloh, Logan

Perez, Audrey

Tolan, Lindsey

Torres, Guinevere

Walsh, Grace

Weaver, Jack

Weaver, Syndey

Wilkinson, Karlie

Witt, Fiona

            London 4-H

Baros, Peyton

Bratton, Hannah

Brearley, Allyson

Busenlehner, Brette

Busenlehner, Brooke

Duke, Brianna

Evans, Bonnie

Evans, Jennie

Goetzel, Mollie

Gray, Chris

Gray, Emma

Grove, Jaxon

Grove, Jayna

Hammann, Meredith Grace

Harrod, Abigail Nicole

Harrod, Emma Claire

Henderson, Kara

Jenkins, Joseph

Jonker, Christopher

Jonker, Daniel

Jonker, Madeleine

Lassig, Emma

Lathrop, Elayna

McGee, Lacey

McDonald, Caleb

Miller, Grant

Mokry, Morgan

Munguia, Brenden

Munguia, Emily K

Neilsen, Lindsey

Osburn, Kelsey

Petri, Emma

Richendollar, Hailey

Robinson, Robert

Schmidt, Elizabeth

Turner, Megan

Winn, Sissy

            London FFA

Gurleski, Charli

Hughes, Allana

Leftwich, Elisabeth

Lockett, Elvin

Robinson, Paige

Turner, Sydney

            Lone Star 4-H

Harlan, Emma

O’Brien, Kailyn

            Mary Carroll FFA

Cantu, Priscilla

Cline, Victoria

Escamilla, Paul

Flores, Steven

Gabbert, Kaelyn

Gutierrez, Alexis

Maldonado, Destiny

Mercado, Katelyn

Robinson, Grae

Webb, Caitlyn

            Port Aransas 4-H

Hipp, Harris

McGrady, Casey

McGrady, Thomas

Montgomery, Zoey

Porter, Aiden M

            River Hills 4-H

Boyd, Cade

Carr, Jacqueline

Carr, Jenna

Dirks, Grace

Mathisen, Alyssa

Walker, Alexis

Walker, Hailey

Walker, Savannah

            Robstown 4-H

Alaniz, Alyssa

Arciniega, Estevan

Avila, Gabriela

Carrion, Jose

Flores, Aaron

Flores, adam

Gomez, Sydney

Good, Alexis

Good, Isaiah

Lerma, Jacquelyn Jo

Longoria, Victoria

Ovalle, Amber

Trevino, Alexzander

Trevino, Jared

Vela, Sara

Vela, Sixto

            Robstown FFA

Almendarez, Alexis

Garza, Stacey

Pena, Ariel

Tobias, Alyssa

            Run-In-JM 4-H

Barrington, Brooke

Barrington, Bryan

Comstock, Haley

Dangler, Trysten

Emmons, Hailey

Green, Rebecca

Hoelscher, Rush

Hooper, Madison

Hooper, Rylee

King, Rylee

King, Sydnie

Lange, Kelsey

Lowke, Makenzie

Monte, Cody

Monte, Jaci

Pease, Steven

Steagall, Hayden

Valdez, Jonah

            Tejas 4-H

Alvarez, Jr., Ivan

Alvarez, Ivanna

Cargile, Chase

Morin, Victoria

Swetish, Aaron

Swetish, Justin

Trevino, Alejandro

Trevino, Andres

Vasquez, Lauren

Zickerfoose, Aubrey

            Texas Roadrunner 4-H Club

Cayford, Hannah

Cayford, Samuel

Harris, Bianca

Harris, Bradley

Wigley, Joshua

            Travelin 4-H’ers

Brimhall, Kaycee

Newcomb, Jessalyn

Wildman, Cooper

Wildman, Garrett

            Trinity 4-H

Gilbert, Lindsay Rebecca

Montez, Grace M

Perez, Hannah C

Purnell, Gabriel

Purnell, Gareth

            Tuloso Midway FFA/Jr FFA

Alaniz-Valdez, Aeryn

Baria, Alexis

Bego, Reagan Elizabeth

Belcher, Haleigh

Cristan, Miranda H

Flores, Gabriella M

Garza, Cassandra

Garza, Kasandera

Garza, Monica

Gerland, Madison

Ide, Kirsten

Land, Abigail

Longoria, Chelsea

Lopez, Alejandro

Lopez, Gabriella A

Maupin, Samantha

Pittman, Brancen

Pittman, Trisha

Rendon, Alexis

Rozypal, Caleb

Sale, Sage

Terrell, Sydnee

Thompson IV, John

Wendland, Michaela

Zapata, Breanna

            West Oso 4-H

Barton, Kollyn

Barton, Kyle

Fox, Hailey

Harris, Caroline

Higerd, Sean

Womack, Katy